Witamy w internetowym sklepie e-liderbhp.pl

 

Zajmujemy sprzedażą środków ochrony indywidualnej. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą rękawic roboczych.

Służymy pomocą w profesjonalnym doborze ochron osobistych na każdym stanowisku pracy.

Satysfakcja Klienta jest zawsze naszym priorytetem.

Zapraszamy do współpracy.


Sklep e-liderbhp.pl  jest przeznaczony dla przedsiębiorców nabywających towary bezpośrednio w związku z prowadzoną przez nich działalnością gospodarczą lub zawodową i tylko takie osoby mogą dokonywać rejestracji w Sklepie jak również składać zamówienia. Przedsiębiorcą tym może być osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka organizacyjna nie mająca osobowości prawnej, ale posiadająca zdolność nabywania praw i zaciągania zobowiązań. Serwis nie jest przeznaczony i nie służy dla dokonywania sprzedaży towarów dla konsumentów – za konsumenta uważa się przy tym osobę fizyczną dokonującą z przedsiębiorcą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową.


Właściciel sklepu internetowego daje możliwość Konsumentom dokonywania zakupu towarów bezpośrednio w siedzibie PHU HAPEK pod adresem: 16-010 Wasilków, Nowodworce ul. Wasilkowska 67. W przypadku konsumentów PHU HAPEK nie zawiera umów na odległość, ani poza lokalem przedsiębiorstwa. Możliwe jest dokonanie przez konsumenta, za zgodą PHU HAPEK, wcześniejszej rezerwacji towarów, co jednak nie rodzi po stronie konsumenta, ani PHU HAPEK, żadnych zobowiązań. Sam zakup dokonywany jest wyłącznie bezpośrednio w siedzibie PHU HAPEK.


Kontakt telefoniczny:   + 48 695 700 777

                                 + 48 601 327 700

Kontakt mailowy:         sklep@e-liderbhp.pl  ( dla zamówień i rezerwacji towaru)

                                  biuro@e-liderbhp.pl 

Aby zapewnić najwyższą jakość usług, wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej. Sprawdź cel, warunki przechowywania lub dostęp do nich w Polityka prywatności

Zamknij